Nuitten rättien takia ei kannata Lidlissä käydä. Kävin eilen hakemassa suklaamönjää ja kovin olivat nätissä kasassa nuo kamppeet siellä laareissa. Ei iskenyt meidän peräsiin nämä kuteet..tuo Kärkkäinen vetää huomattavasti paremmin rouvia ja Lehtinen tietysti.
No niin nyt on Kiuruveellakin tizinkoottotilan isännän vara ostaa emännälle tyyliä.
Onhan siellä Sepelle laaharikin. https://www.lidl.fi/fi/Kaeyttoetavaratarjoukset.htm?articleId=5825 Ei pantterikuviointia, noin ankea sopii kyllä kummalle vain.
Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 12.09.17 - klo:07:51Nuitten rättien takia ei kannata Lidlissä käydä. Kävin eilen hakemassa suklaamönjää ja kovin olivat nätissä kasassa nuo kamppeet siellä laareissa. Ei iskenyt meidän peräsiin nämä kuteet..tuo Kärkkäinen vetää huomattavasti paremmin rouvia ja Lehtinen tietysti.Voi voi, kyllä mieluummin natzi sivaan , kun natzi kärkkäiselle. 😀😁🎅
Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 12.09.17 - klo:09:03Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 12.09.17 - klo:07:51Nuitten rättien takia ei kannata Lidlissä käydä. Kävin eilen hakemassa suklaamönjää ja kovin olivat nätissä kasassa nuo kamppeet siellä laareissa. Ei iskenyt meidän peräsiin nämä kuteet..tuo Kärkkäinen vetää huomattavasti paremmin rouvia ja Lehtinen tietysti.Voi voi, kyllä mieluummin natzi sivaan , kun natzi kärkkäiselle. 😀😁🎅Melkein 10 vuotta vanha viesti. Ei ole Siitarin jutut muuttuneet yhtään, vaikka nimimerkit ovat.😎😎😎
Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 07.05.26 - klo:17:50Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 12.09.17 - klo:09:03Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 12.09.17 - klo:07:51Nuitten rättien takia ei kannata Lidlissä käydä. Kävin eilen hakemassa suklaamönjää ja kovin olivat nätissä kasassa nuo kamppeet siellä laareissa. Ei iskenyt meidän peräsiin nämä kuteet..tuo Kärkkäinen vetää huomattavasti paremmin rouvia ja Lehtinen tietysti.Voi voi, kyllä mieluummin natzi sivaan , kun natzi kärkkäiselle. 😀😁🎅Melkein 10 vuotta vanha viesti. Ei ole Siitarin jutut muuttuneet yhtään, vaikka nimimerkit ovat.😎😎😎No eihän nuo natzit mihinkään muutu.Ylisukupolvisuus aate. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011990337.html
Lainaus käyttäjältä: Eläkelläisviljelijä - 07.05.26 - klo:18:04Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 07.05.26 - klo:17:50Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 12.09.17 - klo:09:03Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 12.09.17 - klo:07:51Nuitten rättien takia ei kannata Lidlissä käydä. Kävin eilen hakemassa suklaamönjää ja kovin olivat nätissä kasassa nuo kamppeet siellä laareissa. Ei iskenyt meidän peräsiin nämä kuteet..tuo Kärkkäinen vetää huomattavasti paremmin rouvia ja Lehtinen tietysti.Voi voi, kyllä mieluummin natzi sivaan , kun natzi kärkkäiselle. 😀😁🎅Melkein 10 vuotta vanha viesti. Ei ole Siitarin jutut muuttuneet yhtään, vaikka nimimerkit ovat.😎😎😎No eihän nuo natzit mihinkään muutu.Ylisukupolvisuus aate. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011990337.htmlLisää tällaista. Kunnon vittuilua kaikille kauhistelijoille ja kukkahattuhomoille. Vielä 90-luvulla minkään kansanryhmän pilkkaaminen ei ollut tabu. Nyt saa pilkata ainoastaan valkoista heteromiestä. Tämä totaalinen vittuilun sensurointi aiheuttaa sen, että kaikenlaisia ääriliikkeitä alkaa sikiämään pimeissä luolissa.
voitun päivä iun on niin tärkiää