Tuosta dragwurstista tulee mieleen kovasti Uuno Turhapuro, joka menettää muistinsa.
Olikos se Suomi ja Slovakia jotka äänestivät eniten tuota Wurstia kun uutisissa paljastettiin viisumaiden äänimäärien jakautuminen.
Lainaus käyttäjältä: Töveli - 11.05.14 - klo:22:48Olikos se Suomi ja Slovakia jotka äänestivät eniten tuota Wurstia kun uutisissa paljastettiin viisumaiden äänimäärien jakautuminen. Olemme siis suvakkeja lähes koko kansa, muutamaa poikkeusta lukuunottomatta.
Kappale oli ihan hyvä ja jätkä paremman näköinen, kuin useimmat muijat, toi parta vaan häiritsi niin helvetisti Ei meinaa silmä tottua, ei sitten millään
Lainaus käyttäjältä: Herpertti - 11.05.14 - klo:23:12Kappale oli ihan hyvä ja jätkä paremman näköinen, kuin useimmat muijat, toi parta vaan häiritsi niin helvetisti Ei meinaa silmä tottua, ei sitten millään Kersat katteli eilen viisuja ja 7vuotias sanoi, että toihan on ihan jeesuksen näköinen.
Lainaus käyttäjältä: SKN - 11.05.14 - klo:22:51Lainaus käyttäjältä: Töveli - 11.05.14 - klo:22:48Olikos se Suomi ja Slovakia jotka äänestivät eniten tuota Wurstia kun uutisissa paljastettiin viisumaiden äänimäärien jakautuminen. Olemme siis suvakkeja lähes koko kansa, muutamaa poikkeusta lukuunottomatta. Siis äänestikö koko Suomen kansa? Jokikinen? Katso tulevat EU-vaalit ja katso Halla- Ahon saama äänimäärä ja mieti sen jälkeen, onko koko kansa yhtä suvakkiutta
Lainaus käyttäjältä: Herpertti - 11.05.14 - klo:23:12Kappale oli ihan hyvä ja jätkä paremman näköinen, kuin useimmat muijat, toi parta vaan häiritsi niin helvetisti Ei meinaa silmä tottua, ei sitten millään Mää en osaa laittaa transuja kauneusjärjestykseen
Lainaus käyttäjältä: Oksa - 11.05.14 - klo:08:10niinpä! ja hienoionta on että verovaroilla kasassa pysyvä suuri kokkare yle on tuon helevetin luonnottoman asian ponsori! hitto, että ottaa pattiin tollanen hinttien ja lepsujen tuputtaminen! ja viellä pakkoverolla!!!!Erillaisuus on 2000-luvulla IN, jurottavat sontaluukkuteoreetikot yksioikoisine junttiyhteiskuntahaaveineen OUT. Tuetaanhan luomuakin verovaroilla, se vasta turhaa on.
niinpä! ja hienoionta on että verovaroilla kasassa pysyvä suuri kokkare yle on tuon helevetin luonnottoman asian ponsori! hitto, että ottaa pattiin tollanen hinttien ja lepsujen tuputtaminen! ja viellä pakkoverolla!!!!