Lainaus käyttäjältä: Köntys - 12.11.13 - klo:18:31Lainaus käyttäjältä: +250 - 12.11.13 - klo:18:05Lainaus käyttäjältä: Opelmies - 12.11.13 - klo:17:50Lainaus käyttäjältä: kantola - 12.11.13 - klo:17:49Agrin lasipalatseihin ei sitten köyhillä pitkämatkalaisilla ole asiaa kaffetta mankumaan. Eivät tuo kuin rapaa kengissään.Nusplussalla on piha asfalttia, se pääsee aina sisälle kun on puhtaat nokialaiset. Knappaskengillä agrihin Ja meirän agri on viimmeisiä lopetettavia,taitaa myynniltään olla suomen suurimpia Siellä täytyy sitte olla isännät suomen tyhmimpiä Aina lompakot levällään, mutta onneksi Agrin omamyyjä panee halvalla ja hellästi. Jää kafferahaa abc:llekin.
Lainaus käyttäjältä: +250 - 12.11.13 - klo:18:05Lainaus käyttäjältä: Opelmies - 12.11.13 - klo:17:50Lainaus käyttäjältä: kantola - 12.11.13 - klo:17:49Agrin lasipalatseihin ei sitten köyhillä pitkämatkalaisilla ole asiaa kaffetta mankumaan. Eivät tuo kuin rapaa kengissään.Nusplussalla on piha asfalttia, se pääsee aina sisälle kun on puhtaat nokialaiset. Knappaskengillä agrihin Ja meirän agri on viimmeisiä lopetettavia,taitaa myynniltään olla suomen suurimpia Siellä täytyy sitte olla isännät suomen tyhmimpiä
Lainaus käyttäjältä: Opelmies - 12.11.13 - klo:17:50Lainaus käyttäjältä: kantola - 12.11.13 - klo:17:49Agrin lasipalatseihin ei sitten köyhillä pitkämatkalaisilla ole asiaa kaffetta mankumaan. Eivät tuo kuin rapaa kengissään.Nusplussalla on piha asfalttia, se pääsee aina sisälle kun on puhtaat nokialaiset. Knappaskengillä agrihin Ja meirän agri on viimmeisiä lopetettavia,taitaa myynniltään olla suomen suurimpia
Lainaus käyttäjältä: kantola - 12.11.13 - klo:17:49Agrin lasipalatseihin ei sitten köyhillä pitkämatkalaisilla ole asiaa kaffetta mankumaan. Eivät tuo kuin rapaa kengissään.Nusplussalla on piha asfalttia, se pääsee aina sisälle kun on puhtaat nokialaiset.
Agrin lasipalatseihin ei sitten köyhillä pitkämatkalaisilla ole asiaa kaffetta mankumaan. Eivät tuo kuin rapaa kengissään.
K-maatalous kiittää