Se olis hyvä jos vois asettaa eston koko ketjulle pelkästää yhden sanan perusteelle. Ei millään enää jaksa lukea noita Hitler-ketjuja.
Koneagria-messut ovat inspiroineet uusiin ominaisuuksiin keskustelupalstaamme. Jännä nähdä, mitä ominaisuuksia löytyy, kun alkaa erotiikkamessut lähestyä. Tai häämessut. Ja koiranäyttelyt.
Lainaus käyttäjältä: de Citonni - 25.10.12 - klo:08:49Se olis hyvä jos vois asettaa eston koko ketjulle pelkästää yhden sanan perusteelle. Ei millään enää jaksa lukea noita Hitler-ketjuja. harvoin tulee cittarin lapsellisia juttuja luettua
Kyllä pitää ihmisellä joitain estoja edes olla. >: ( Ettei aivan mene estottomaksi. Tuo Joharan estolista on kyllä hieman vaarallinen. Joku luulee vielä ostoslistaksi. Ja kellä täällä on ollut mitään uutta sanottavaa?