Tuo tuskin isompaa kisaa saa aikaan, ei sitä montaa minuuttia myydä. Tänä vuonna ei enää kai saa mitään koeajoa tehdä, hyvä kun saa paikallaan vähän käyntiin kokeilla. Kohta ei mitään ehjää konetta kannata tuonne viedä myyntiin, vain sellaisia jotka juuri liikkeelle saa. Meidän 9kk tyttövauva teki tänään ensimmäisen huudon tuolta huutokaupasta. Äitee oli jo luovuttanut niin likka vielä sylissä istuen näppäsi yhden huudon läppärillä. Kevytperävaunu ajosilloilla sai uuden omistajan
Tuurissa kisataan kohta ja lujaa kuka tämän saa markilleen ajaa http://www.tuurinkonehuutokauppa.com/auction/showlot-images.php?id=14779aivan ylivoimanen
Lainaus käyttäjältä: rene - 25.09.10 - klo:21:35Tuo tuskin isompaa kisaa saa aikaan, ei sitä montaa minuuttia myydä. Tänä vuonna ei enää kai saa mitään koeajoa tehdä, hyvä kun saa paikallaan vähän käyntiin kokeilla. Kohta ei mitään ehjää konetta kannata tuonne viedä myyntiin, vain sellaisia jotka juuri liikkeelle saa. Meidän 9kk tyttövauva teki tänään ensimmäisen huudon tuolta huutokaupasta. Äitee oli jo luovuttanut niin likka vielä sylissä istuen näppäsi yhden huudon läppärillä. Kevytperävaunu ajosilloilla sai uuden omistajan onko mönkkäri jo valmiina, vai pitääkö sekin huutaa?
Viimeksi muokattu: 26.09.10 - klo:20:44 kirjoittanut pötsjölööm
Lainaus käyttäjältä: Ojala - 25.09.10 - klo:20:31Tuurissa kisataan kohta ja lujaa kuka tämän saa markilleen ajaa http://www.tuurinkonehuutokauppa.com/auction/showlot-images.php?id=14779aivan ylivoimanen ei tuo nyt ihan niin huippukuntoinen sitten ollutkaan kun käytiin aamulla sitä kaasuttelemassa, kuvissa näyttää kyllä houkuttavalta. mm.koukku puuttuu, peltejä ruttailtu ja sitten paklattu, hytti epäsiisti, käynti jotenkin ihmeellinen yms. No eipä yhtä fendtiä kannata surra.
Lainaus käyttäjältä: Ojala - 25.09.10 - klo:20:31Tuurissa kisataan kohta ja lujaa kuka tämän saa markilleen ajaa http://www.tuurinkonehuutokauppa.com/auction/showlot-images.php?id=14779aivan ylivoimanen ei tuo nyt ihan niin huippukuntoinen sitten ollutkaan kun käytiin aamulla sitä kaasuttelemassa, kuvissa näyttää kyllä houkuttavalta. mm.koukku puuttuu, peltejä ruttailtu ja sitten paklattu, hytti epäsiisti, käynti jotenkin ihmeellinen yms. No eipä yhtä fendtiä kannata surra.Tuli tänään hankittua juuri tuolta jokseenkin kummallisen näköinen hydraulisella sivuttaissiirrolla oleva talikko etukuormaimeen. Jämerän näköistä tekoa ja hinta oli kolmen piikin arvo Saa nähdä tekeekö tuolla sitten mitään.