Eläkeläänen ja eeveepee saastuttaa agronetin. Ja onhan täällä näitä myötäilijöitä myös.
Jepz. Mutta kaikista pahin on saastaanen komunistinimimerkki Sepedeus...
Pitäisiköhän ryssän passaajalta estää pääsy agronettiin? Kuten muiltakin putinisteilta?
Jos sulle hyvämieli tulee siitä, että valikoit ihmiset jyviin ja akanoihin niin siitä vaan. Mutta itsehän olet ainoa joka ei säännöistä välitä.
Toisekseen pulassa olet, jos sulla ei ole ketään kelle v1ttuilet.
Sekä toisia putinistiksi syyttelet ja itse olet sellainen.
Teit Seppo ison...siis tosi ison virheen, kun tyhmyyksissäsi avasit ryssän passauksesi, Mossesi ja Svetogorskin retkesi tänne meidän luettavaksemme.👍
Et pääse menneisyyttäsi pakoon kuin vasta haudassa.😮
Kerrankin olet oikeassa, sepe teki virheen. Ihankuin olisi sanonut sanan pieru pikkulapselle, joka alkaa toistelemaan sitä luullen sitä hyväksikin läpäksi. Sinussa ja lapsissa on se ero, että lapset keksivät yleensä uusia vitsejä, eivätkä jää jankkaamaan samaa juttua 10 vuodeksi. 
Ymmärrän toki, ettei ryssän passaamiseen ole sinulle ollenkaan paheksuttava asia. Ethän aikanaan halunnut edes suorittaa asepalvelustakaan, olisihan se merkinnyt sitä, että mikäli maahamme jokin aseellisesti hyökkäisi, se olisi 100% todennäköisyydellä juurikin ryssä. Ja heitä vastaanhan sinä et asettua tahdo.
Siksi siis valitsit punavihreän aatteesi saattelemana asepalveluksen sijaan siviilipalveluksen ja miesten taistellessa maamme vapauden puolesta sinä peset mummoja vanhainkodissa. Koska Make peace not war. Mitä nyt välillä " refugees wellcome"
🤣🤣🤣🤣