Lainaus käyttäjältä: JiiPee42 - 02.02.16 - klo:15:45Lainaus käyttäjältä: Veeti - 01.02.16 - klo:13:07Lidlissä saksalainen kevytmaito 0,65 , kotimainen 0,70 €/l.No onko toi saksalainen hyvää??Emäntä just tuli Lidlist. Kehui että taas on Lidliin tullu hyviä tuotteita. 😊
Lainaus käyttäjältä: Veeti - 01.02.16 - klo:13:07Lidlissä saksalainen kevytmaito 0,65 , kotimainen 0,70 €/l.No onko toi saksalainen hyvää??
Lidlissä saksalainen kevytmaito 0,65 , kotimainen 0,70 €/l.
Lainaus käyttäjältä: Oksa - 02.02.16 - klo:16:39paaaljon mänöö kahvimaitua. neljännes kahvia ja loppu maitoa on sepen resepti! ja kuppi täyteen... mitähän hyvää siellä olikaan liiterissä myynnissä? kattelin tosa netistä että eipä ole ihmoja nuo liiterinkään tarjukset enää... liekö kauppa alkannu jo kannattaa niin ei tartte kalastaa asiakkaita... sepet käy jo muutenkin.Onkohan se liiterin kahvi on sellaista, että ilman maitoa ei voi sitä juoda?
paaaljon mänöö kahvimaitua. neljännes kahvia ja loppu maitoa on sepen resepti! ja kuppi täyteen... mitähän hyvää siellä olikaan liiterissä myynnissä? kattelin tosa netistä että eipä ole ihmoja nuo liiterinkään tarjukset enää... liekö kauppa alkannu jo kannattaa niin ei tartte kalastaa asiakkaita... sepet käy jo muutenkin.