puppugeneraattoriNo ni. Sanoin sen. Mitä sit.
Lainaus käyttäjältä: Timppa - 06.01.09 - klo:19:12puppugeneraattoriNo ni. Sanoin sen. Mitä sit.Ei ei Timppa. Taas meni väärin. Millon sää opit?
On dexta muuttunu
Lainaus käyttäjältä: superdexta - 06.01.09 - klo:19:19Lainaus käyttäjältä: Timppa - 06.01.09 - klo:19:12puppugeneraattoriNo ni. Sanoin sen. Mitä sit.Ei ei Timppa. Taas meni väärin. Millon sää opit? ***Koskas sää pudotat nuo fältit alas? Ei se kyntö tollai edisty.
Lainaus käyttäjältä: Timppa - 06.01.09 - klo:19:30Lainaus käyttäjältä: superdexta - 06.01.09 - klo:19:19Lainaus käyttäjältä: Timppa - 06.01.09 - klo:19:12puppugeneraattoriNo ni. Sanoin sen. Mitä sit.Ei ei Timppa. Taas meni väärin. Millon sää opit? ***Koskas sää pudotat nuo fältit alas? Ei se kyntö tollai edisty.Et Sie nyt tajuuuuu?? Soon ilmakynnön mm kisoista ............siis se kuva
Mites Puppugeneraattori se on mahdollista että uusia tollaset 1.000.000 ekua maksavia sikaloita rakennetaan lissää tänne Varsinais-Suomeen . Miljoona tuskin riittääkään .
Lainaus käyttäjältä: sorkkahessu - 06.01.09 - klo:18:51Mites Puppugeneraattori se on mahdollista että uusia tollaset 1.000.000 ekua maksavia sikaloita rakennetaan lissää tänne Varsinais-Suomeen . Miljoona tuskin riittääkään . Yks sorkkahessu kysyy enemmän kuin kymmenen fiksua ehtii vastata, mää en roiku täällä agroentissä jatkuvasti, niin kuin sorkkahese tuntuu tekevän , ja kai se sikaloiden rakentaminen on mahdollista niille, joilla on kapitaalia, siis kapitalisteille, mut ei kommunisteille, joiden on vaan tyydyttävä tekemään esim. sorkkakeikkaa, silloin kun agronetissä roikkumiselta ehtii.
Kui sul on cosmic cowboyn kuva tossa???
Lainaus käyttäjältä: JiiPee42 - 06.01.09 - klo:21:14Lainaus käyttäjältä: Timppa - 06.01.09 - klo:19:30Lainaus käyttäjältä: superdexta - 06.01.09 - klo:19:19Lainaus käyttäjältä: Timppa - 06.01.09 - klo:19:12puppugeneraattoriNo ni. Sanoin sen. Mitä sit.Ei ei Timppa. Taas meni väärin. Millon sää opit? ***Koskas sää pudotat nuo fältit alas? Ei se kyntö tollai edisty.Et Sie nyt tajuuuuu?? Soon ilmakynnön mm kisoista ............siis se kuva Kui sul on cosmic cowboyn kuva tossa???