Lainaus käyttäjältä: Jätkä - 24.11.15 - klo:13:02Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 24.11.15 - klo:09:49Nyt pitää olla tasa-arvoa ja sukupuolettomuutta, eli siihen dildoon pitää laittaa myös keinopimppi, muuten ei saa antaa lahjaksi.. Kasva nyt aikuiseksi Joukkis. Taisit kuvailla kortsun?? :Ei sitä voi sanoa, koska se voisi loukata jonkun herkimpiä tunteita tai seksuaalista vakaumusta..pitää nyt vain pysytellä tällaisella ympäripyöreällä linjalla..
Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 24.11.15 - klo:09:49Nyt pitää olla tasa-arvoa ja sukupuolettomuutta, eli siihen dildoon pitää laittaa myös keinopimppi, muuten ei saa antaa lahjaksi.. Kasva nyt aikuiseksi Joukkis. Taisit kuvailla kortsun?? :
Nyt pitää olla tasa-arvoa ja sukupuolettomuutta, eli siihen dildoon pitää laittaa myös keinopimppi, muuten ei saa antaa lahjaksi.. Kasva nyt aikuiseksi Joukkis.
Sitten kun meillä on CoC klaanin pikkujoulut, pukeudun tähän http://www.superkauppa.fi/ilmataytteinen-penis-naamiaisasu.html
Lainaus käyttäjältä: supersammakko - 24.11.15 - klo:13:27Sitten kun meillä on CoC klaanin pikkujoulut, pukeudun tähän http://www.superkauppa.fi/ilmataytteinen-penis-naamiaisasu.htmlSinä voit tarvita tuota, mutta jälleen Veeti ja Eemeli voittavat: he eivät tarvitse ao. asua
No, jopas on rohkeustesti.. Minä ajattelin kyllä laittaa kummilapsille tasapuolisesti mansikanmakuisia kortsuja..saa käyttää niinkuin parhaaksi näkee.
Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 24.11.15 - klo:15:06No, jopas on rohkeustesti.. Minä ajattelin kyllä laittaa kummilapsille tasapuolisesti mansikanmakuisia kortsuja..saa käyttää niinkuin parhaaksi näkee. Tuossahan nyt ei rohkeutta paljoa tarvikaan.