Joo ymmärrän kyllä, että haluaisitte tietää ja tuhota SENKIN käyttämäni tietolähteen!Koska lukuhan ON JÄRKYTTÄVÄSTI 15- kertaa suurempi.Millaisia SUPO-nettipaskalakkinne levittävät.2 6 4 0 0 0 / 11 myynti maata!______________________________________________________________PS. Nyt latautumassa uutuusvideoni 186!..
Lainaus käyttäjältä: arvosupi - 14.05.16 - klo:11:59Joo ymmärrän kyllä, että haluaisitte tietää ja tuhota SENKIN käyttämäni tietolähteen!Koska lukuhan ON JÄRKYTTÄVÄSTI 15- kertaa suurempi.Millaisia SUPO-nettipaskalakkinne levittävät.2 6 4 0 0 0 / 11 myynti maata!______________________________________________________________PS. Nyt latautumassa uutuusvideoni 186!.. arvto sumea logiikka toimii. Älkää epäilkö vaan uskokaa mitä julistan.
Niin ydinvoima EI ole energiamuoto lainkaan.Kuten me täällä KAIKKI tiedämme.Arton 264 000 katsojaa siis käyttivät selvästikin jotain AITOA energian tuotannon muotoa.
Viimeksi muokattu: 15.05.16 - klo:00:24 kirjoittanut arvosupi
264 000 Katsojaa tarkoittaa, sitä, että kykenin siirtymään minulle aiemmin saavuttamattomaan mahtavan korkeaan "miljoonaluokkaan! Luulin sitä täysin mahdottomaksi SUPO/CIA saarron alla. Mutta mitä vielä.Nyt on tuon jälkeen mahtavaa odottaa elokuvani etenemistä 11 maassa jatkossa!Euroopassa ydinvoiman vastaisuus on NIIN v a l t a v a a .. Että ennätysmäisiä lukuja Suomen palkituimmalta elokuvaltani on syytä odottaa..
Viimeksi muokattu: 15.05.16 - klo:16:27 kirjoittanut arvosupi