Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.
  • Tavallinen aihe

Aihe näkemiin agronet  (Luettu 1480 kertaa)

simmo 48

  • Aktiivi
  • Jäsenryhmäluokka:
  • Viestejä: 765
  • muori
näkemiin agronet
Huomasin tuossa äsken,että ei mun aika riitä enää täällä oleskeluun.Enkä myöskään halua kuohuttaa kenenkään tunteita,joten hyppään taas sivuun.Se on tämä eläkeläisen aika kortilla nykyään.
Jos multa jää aikaa,alan kirjoittaa muistelmia elämästäni,onpahan sitten mitä jälkipolvet lukea.Joku teistä saattaa ajatella,että mitä mielenkiintoista mun elämässäni on ollut.No voi paljonkin.Olen katsonut kuolemaa monesti ihan läheltä,silmästä silmään.Pitää alkaa kirjottaa ennenkö dementia iskee.Jos saan sen joskus valmiiksi niin palaan tänne.Hyvää syksyn jatkoa teille kaikille,rakkaat ystäväni.jään kaipaamaan teistä jokaista.
..mutta minä tiedän Lunastajani elävän ja viimeisenä hän on seisova multien päällä(Job 19:25)

Maitopoika

  • Vieras
Vs: näkemiin agronet
Jaa a se on silleen että ei täällä jatkuvasti olla vaan sillon tällön heitetään  herja puolin ja toisin.Muslimitko ne nyt Simmolle niin tärkeitä että tää agronet jää sivuun.

Timppa

  • Agronetin kehitysryhmä
  • Mestari
  • Jäsenryhmäluokka:
  • Viestejä: 13531
Vs: näkemiin agronet
Tytär on poissa kotoa vahtimasta, niin on vapaa hurvittelemaan.
Kui mää ain olen paras?