Skännän eräkaveri on p.erämies
Lainaus käyttäjältä: apilas - 02.03.13 - klo:14:28 Skännän eräkaveri on p.erämies
"P.Erämies" ! Jumalauta, nyt on apinas saanu jonkun oikein ison räjähdyksen aivoaalloillaan kun on noin nasevan ja hienon verbaalisen keksinnön tehnyt! Ei uskoisi! Vai kaiketi leikkasit ja liitit sen jostain? Isojen poikien sivuilta? EIkö joo? Et ite keksiny millään?
Lainaus käyttäjältä: Strimari - 02.03.13 - klo:19:20 "P.Erämies" ! Jumalauta, nyt on apinas saanu jonkun oikein ison räjähdyksen aivoaalloillaan kun on noin nasevan ja hienon verbaalisen keksinnön tehnyt! Ei uskoisi! Vai kaiketi leikkasit ja liitit sen jostain? Isojen poikien sivuilta? EIkö joo? Et ite keksiny millään?Olisi tinarillakin jäänyt keksimättä
Lainaus käyttäjältä: apilas - 02.03.13 - klo:14:28Skännän eräkaveri on p.erämies Sinä, My Love!!!
Lainaus käyttäjältä: SKN - 02.03.13 - klo:15:27Lainaus käyttäjältä: apilas - 02.03.13 - klo:14:28Skännän eräkaveri on p.erämies Sinä, My Love!!! Samperi, kuka kaapannu mun kuvan ?