Tuohon kannattaisi hitsata kokonainen fillari. Ja varata rautasaha matkaan. Olis helpompi polkea kotiin, pienessä kaljassakin, kuin yksipyöräisellä jos mopedi sippaa.
Jos toi olis mun niin siinä olisi tandemit kahta puolta. Kun iskä on hukkiskierroksella "pienissä päissään," niin vaimo ja lapset jaksaa polkea iskän kotiin 
Siinä tuntis olevansa "vapaa mies". 
Joo, täytys muuten rakentaa niihin kaikkiin kolmeen vehkeeseen raidetangot. Asennus tulee sillai että äiskän fillarin eturenkaan keskiöstä tanko iskän hukkimopoon Näihin molempiin jää ohjaustangot. Iskän mopon eturenkaan keskiöstä taas tanko lasten fillarin keskiöön. Lasten fillarista ohjaustanko pois. Näin asennettuna iskä on kurko selvinpäin tai ainakin pellolla. Kun iskä ei ole ajokunnossa niin äiti ohjaa ja polkee. Lapsilla ei ole valtaa kun vauhtiin, muut määrää suunnan.
Lisävarusteena voisi laittaa mopoon Jonnun loppunajetusta takarenkaasta selkänojan mopoon. Selkänoja tehdään sillai että minimissään 600 rengas katkastaan keskeltä, sitten pultataan rengas kiinni mopoon selkänojaksi. Vaatii kyllä vinotuet fillareihin. Siinä on sitten iskän ilo levätä kun on ilta ihailtu ohrasta. Renkaan muodolla saavutetaan taas iskälle luontainen lauantai-illan ryhti. Kun äiskä ja lapset saapuu paikalle niin ilmastointiteippiä on varaosalaatikossa. Sillä vedetään sitten iskän otta kiinni 600:n renkaaseen ympäripyörittämällä. Aamuyöllä kun siitä herää vähän ennen hallantuloa niin on ilo pyöritellä sitä teippiä irti hymyssäsuin voittajafiiliksin kun ei onneksi ole otsatukkaa.