Lainaus käyttäjältä: emo-heikki - 31.12.11 - klo:22:22Lainaus käyttäjältä: Pigman - 31.12.11 - klo:22:18Minä-ittellä ja Eemelillähän alkaa ote lipsua kun eivät ole kommentoineet ensinkään kotieläintilan hehtaarituen nousua.Niillä on vielä sähköt poikki ....Ja Johannes Virolainen on vieny akrekaatin pensat.
Lainaus käyttäjältä: Pigman - 31.12.11 - klo:22:18Minä-ittellä ja Eemelillähän alkaa ote lipsua kun eivät ole kommentoineet ensinkään kotieläintilan hehtaarituen nousua.Niillä on vielä sähköt poikki ....
Minä-ittellä ja Eemelillähän alkaa ote lipsua kun eivät ole kommentoineet ensinkään kotieläintilan hehtaarituen nousua.
pitäisi julistaa pannaan vuonna 2012 ?
Ei palstaltavaan Sorkkaeläinten vapautus yhdistys vaatii sorkkatelineen ja rälläkän kieltoa vuoden 12 alusta,,,,,kuten häkkikanatkin on pannassa
Lainaus käyttäjältä: PERSU - 01.01.12 - klo:09:50Ei palstaltavaan Sorkkaeläinten vapautus yhdistys vaatii sorkkatelineen ja rälläkän kieltoa vuoden 12 alusta,,,,,kuten häkkikanatkin on pannassa Taas yks ******* *****ilemaas . Pienkone huolto tulee sorkkahoidon rinnalle kevät talvesta Saa sitte persut *****illa ihan rauhassa ittekseen .
Lainaus käyttäjältä: sorkkis - 01.01.12 - klo:09:59Lainaus käyttäjältä: PERSU - 01.01.12 - klo:09:50Ei palstaltavaan Sorkkaeläinten vapautus yhdistys vaatii sorkkatelineen ja rälläkän kieltoa vuoden 12 alusta,,,,,kuten häkkikanatkin on pannassa Taas yks ******* *****ilemaas . Pienkone huolto tulee sorkkahoidon rinnalle kevät talvesta Saa sitte persut *****illa ihan rauhassa ittekseen . Mikähän olisi niin pieni kone että uskaltaisi laittaa Sinulle huollettavaksi Ei tuu tälleen äkkiä mieleen kuin yksi sanko josta on kahva irronnut
Lainaus käyttäjältä: JoHaRa - 01.01.12 - klo:10:03Lainaus käyttäjältä: sorkkis - 01.01.12 - klo:09:59Lainaus käyttäjältä: PERSU - 01.01.12 - klo:09:50Ei palstaltavaan Sorkkaeläinten vapautus yhdistys vaatii sorkkatelineen ja rälläkän kieltoa vuoden 12 alusta,,,,,kuten häkkikanatkin on pannassa Taas yks ******* *****ilemaas . Pienkone huolto tulee sorkkahoidon rinnalle kevät talvesta Saa sitte persut *****illa ihan rauhassa ittekseen . Mikähän olisi niin pieni kone että uskaltaisi laittaa Sinulle huollettavaksi Ei tuu tälleen äkkiä mieleen kuin yksi sanko josta on kahva irronnut En mää sult mittään ottaiska huoltoon . On tossa jo pidemmän aikaa niit hommii tehty salassa . Elätin mää sil hommal lamavuodet itteni .
Aikas paljon elektroniikkaa tuossa telineessä on ?http://www.aumanet.fi/~heikki.toivonen/?OpenItemURL=S00D10095
JoHaRa voisi lähettää ainokaisen aivosolunsa sorkkiksen huollettavaksi.
Viimeksi muokattu: 01.01.12 - klo:10:29 kirjoittanut Eemeli
http://www.aumanet.fi/~heikki.toivonen/?OpenItemURL=S00CB8FEBVoiko tollasesta hiomakoneen sorkkakivestä. esim telineen runkoon käydessä lentää sen vertta kipinää, ku näyttäs vähän niin ko olevan bensakanisterien joukossa työmaa(heinä paalit) ja onhan tulityökortti kunnossa. Tietää minne päin juoksee.Ainakin vakuutusyhtiön tarkastajan näkökulmasta kovin mielenkiintoinen kuva, uskoisin mä.
http://www.aumanet.fi/~heikki.toivonen/?OpenItemURL=S00CB8FEBVoiko tollasesta hiomakoneen sorkkakivestä. esim telineen runkoon käydessä lentää sen vertta kipinää, ku näyttäs vähän niin ko olevan bensakanisterien joukossa työmaa(heinä paalit) ja onhan tulityökortti kunnossa. Tietää minne päin juoksee pakoon.Ainakin vakuutusyhtiön vahinkotarkastajan näkökulmasta kovin mielenkiintoinen kuva, uskoisin mä.
Lainaus käyttäjältä: Eemeli - 01.01.12 - klo:10:24http://www.aumanet.fi/~heikki.toivonen/?OpenItemURL=S00CB8FEBVoiko tollasesta hiomakoneen sorkkakivestä. esim telineen runkoon käydessä lentää sen vertta kipinää, ku näyttäs vähän niin ko olevan bensakanisterien joukossa työmaa(heinä paalit) ja onhan tulityökortti kunnossa. Tietää minne päin juoksee pakoon.Ainakin vakuutusyhtiön vahinkotarkastajan näkökulmasta kovin mielenkiintoinen kuva, uskoisin mä.Huomaa kyllä et olet perunaviljeliä . Ei sitä runkoo hiota