*** Jutku on jutku vaikka voissa paistaisi ja so what ?! Eihän siinä sinällään mitään rasismia ole tai sen kummempaa. Jokainen olkoon ylpeä juuristaan. Niin myös Ben. Se jos kaupungilla meinaa jalkoihin jäädä on jokaisen oma häpeä.
Varmaan Hakkaraisen vika tuokin. 
*** Epäilemättä
. On se vaan ollut metka näky, kun Benin viiksi on alkanut väpättää ja tukena tyyppi joka näyttää pelle-hermannilta. Kannattais poikien ajaa kiltisti taksilla eikä suotta seikkailla elävässä elämässä.
Ei ole rasismia vaan poliitikkojen oma vika ,tosin vain yleisellä tasolla . Rasismi otetaan aina selitykseksi kun se on helpoin keino puolustautua ja käpertyä itseensä.
No tuon nyt on aivan helvetin typerä mielipide. Poliitikot tekee parhaansa, ja sitten joku juntti hyökkää kimppuun, varmaan oli joku juntti perussuomalaisten kannattaja tämä kimppuun käynyt.
Väkivalta on tuomittavaa, kyllä kadulla pitää saada kulkea rauhassa, oli sitten poliitikko tai kuka muu tahansa.
Ai niin mutta persuthan on niitä idioottirasisteja joka tapauksessa, juuri niitä typeriä juntteja, joilla nyrkit alkavat puhua siinä kohtaa missä älli loppuu.