Tietty liittyy. Kolvasit siis pikku daihatsun pellin alle..kokonaisteho siis 25?
Voiko häkäpönttöä lastuttaa? Nimim. pilkettä silmäkulmassa kysyy
Lainaus käyttäjältä: Köntys - 05.07.14 - klo:09:20Voiko häkäpönttöä lastuttaa? Nimim. pilkettä silmäkulmassa kysyy No tervaksilla tietty. Lähtee nopeesti tulille.
Miten ne lämmöt pysyy kurissa 6920,ses, ja kansipahvi, jos 400 tapista. meinaan jos kaikki hepat käytössä. Ei ainakaan hakkurin edessä aina kestä.
Mikä sarvikuono se toi Skännä luulee olevansa???
Lainaus käyttäjältä: Viljelijä - 06.07.14 - klo:22:09Mikä sarvikuono se toi Skännä luulee olevansa???ja katso. skännälle on annettu pikkasen parempi osa eikä sitä oteta häneltä pois
Lainaus käyttäjältä: Ala-Pertti - 07.07.14 - klo:07:53Lainaus käyttäjältä: Viljelijä - 06.07.14 - klo:22:09Mikä sarvikuono se toi Skännä luulee olevansa???ja katso. skännälle on annettu pikkasen parempi osa eikä sitä oteta häneltä pois