Lainaus käyttäjältä: simmo - 09.03.11 - klo:18:50Lainaus käyttäjältä: Kobra - 09.03.11 - klo:17:26Tonihan oli kovettu kulttuuripersoona. Sieltä se siemen on itäny ja puuksi kasvany. Ilolla tervehtikäämme uusija PERSU tuulija kulttuurin kovetussa sarijassa.------------------miten kehtaat vainajaa ivata? Kobra tietää mikä on taidetta. Lesken lempi on Kobran taidetta.
Lainaus käyttäjältä: Kobra - 09.03.11 - klo:17:26Tonihan oli kovettu kulttuuripersoona. Sieltä se siemen on itäny ja puuksi kasvany. Ilolla tervehtikäämme uusija PERSU tuulija kulttuurin kovetussa sarijassa.------------------miten kehtaat vainajaa ivata?
Tonihan oli kovettu kulttuuripersoona. Sieltä se siemen on itäny ja puuksi kasvany. Ilolla tervehtikäämme uusija PERSU tuulija kulttuurin kovetussa sarijassa.
Simmolle tämä viikko on ollut varmaan avartava kokemus kun Persujen piinaviikot alkoivat.
Lainaus käyttäjältä: SAS - 09.03.11 - klo:19:50Simmolle tämä viikko on ollut varmaan avartava kokemus kun Persujen piinaviikot alkoivat. simmo ehtii vielä vaihtamaan KristillisDemareihin