Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 16.04.26 - klo:10:03Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 16.04.26 - klo:09:32Lainaus käyttäjältä: Eläkelläisviljelijä - 16.04.26 - klo:08:59Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 20.11.25 - klo:18:26Lainaus käyttäjältä: Oksa - 20.11.25 - klo:18:15mutta etkös siä just noista intsasta eti kiitoksen osotuksia? Tuon ne julki kansalle, joka ei niistä tiedä mitään, koska seuraavat vain punavihreää valtamediaa.Montas seuraajaa sulla instassa on kysymysmerkki. En ole instaan rekisteröitynyt nimimerkkinä " kysymysmerkki"Siideri-Seppo kuuluu instassa "Putin loversin" seuraaviin. Paljas reisi ja aura tanassa hankia päin kohti kommunistista diktatuuria. Kohtaan sinulla on suuri juhla, Voiton päivä.Kelpaa Sepon juhlia!😎😎😎Yle uutisoi et Voiton Päivä on peruttu.Persulehti ei tämmöstä kirjoitte, koska on niin nöyryyttävää.😜😜😜😜
Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 16.04.26 - klo:09:32Lainaus käyttäjältä: Eläkelläisviljelijä - 16.04.26 - klo:08:59Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 20.11.25 - klo:18:26Lainaus käyttäjältä: Oksa - 20.11.25 - klo:18:15mutta etkös siä just noista intsasta eti kiitoksen osotuksia? Tuon ne julki kansalle, joka ei niistä tiedä mitään, koska seuraavat vain punavihreää valtamediaa.Montas seuraajaa sulla instassa on kysymysmerkki. En ole instaan rekisteröitynyt nimimerkkinä " kysymysmerkki"Siideri-Seppo kuuluu instassa "Putin loversin" seuraaviin. Paljas reisi ja aura tanassa hankia päin kohti kommunistista diktatuuria. Kohtaan sinulla on suuri juhla, Voiton päivä.Kelpaa Sepon juhlia!😎😎😎
Lainaus käyttäjältä: Eläkelläisviljelijä - 16.04.26 - klo:08:59Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 20.11.25 - klo:18:26Lainaus käyttäjältä: Oksa - 20.11.25 - klo:18:15mutta etkös siä just noista intsasta eti kiitoksen osotuksia? Tuon ne julki kansalle, joka ei niistä tiedä mitään, koska seuraavat vain punavihreää valtamediaa.Montas seuraajaa sulla instassa on kysymysmerkki. En ole instaan rekisteröitynyt nimimerkkinä " kysymysmerkki"
Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 20.11.25 - klo:18:26Lainaus käyttäjältä: Oksa - 20.11.25 - klo:18:15mutta etkös siä just noista intsasta eti kiitoksen osotuksia? Tuon ne julki kansalle, joka ei niistä tiedä mitään, koska seuraavat vain punavihreää valtamediaa.Montas seuraajaa sulla instassa on kysymysmerkki.
Lainaus käyttäjältä: Oksa - 20.11.25 - klo:18:15mutta etkös siä just noista intsasta eti kiitoksen osotuksia? Tuon ne julki kansalle, joka ei niistä tiedä mitään, koska seuraavat vain punavihreää valtamediaa.
mutta etkös siä just noista intsasta eti kiitoksen osotuksia?
Lainaus käyttäjältä: Eläkelläisviljelijä - 16.04.26 - klo:10:16Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 16.04.26 - klo:10:03Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 16.04.26 - klo:09:32Lainaus käyttäjältä: Eläkelläisviljelijä - 16.04.26 - klo:08:59Lainaus käyttäjältä: Perussuomalainen porvari - 20.11.25 - klo:18:26Lainaus käyttäjältä: Oksa - 20.11.25 - klo:18:15mutta etkös siä just noista intsasta eti kiitoksen osotuksia? Tuon ne julki kansalle, joka ei niistä tiedä mitään, koska seuraavat vain punavihreää valtamediaa.Montas seuraajaa sulla instassa on kysymysmerkki. En ole instaan rekisteröitynyt nimimerkkinä " kysymysmerkki"Siideri-Seppo kuuluu instassa "Putin loversin" seuraaviin. Paljas reisi ja aura tanassa hankia päin kohti kommunistista diktatuuria. Kohtaan sinulla on suuri juhla, Voiton päivä.Kelpaa Sepon juhlia!😎😎😎Yle uutisoi et Voiton Päivä on peruttu.Persulehti ei tämmöstä kirjoitte, koska on niin nöyryyttävää.😜😜😜😜Suomi voisi viettää torjuntavoiton päivää.
Vaalit lähestyy ja päivittäinen ultrabra annos lisääntyy.