Natzit on kyl munannu itsensä täysin. Ymmärtääkö hän itse sen?
Ei ymmärrä mitä teette maataloudelle. Kun meen kylään noissa etelän kaupungeissa, niin Arlan maitopurkki on nykyisin pöydässä. Näytän nää teidän jutut.
Käsitykset muuttu Somen maataloudesta pikkuhiljaa.
Minkälaista on somen maatalous? Amskidabamskiako?
Ymmärrän kyllä, että kommunisteina kyläilette kaltaistenne köyhien kodeissa, joiden intohimona on haukkua kotimaista maataloutta ja tehdä kaikki voitavanne sen eteen, ettei suomalainen tuottaja vaan kulutuksenne kautta yhtäkään senttiä saisi. Arlan tuotteet ovat teille vanhoilliskommunisteille hieno pakokeino kotimaisuusasteen välttämiseen.
Meidän muiden tuttavapiireissä sen sijaan kulutetaan laadukkaita tuotteita ja elintarvikkeita. Tähän antaa mahdollisuuden valinnan vapaus, olemme tehneet aikoinamme oikeita sijoituksia oikeisiin kohteisiin, ilman kokemusta STS: n kohtalon sivalluksista.
🤣🤣🤣
Pitäisikö mennä Mikkelin torille ja näyttää siellä ihmisille nää sinun jutut ja kysyä, onko tyypillistä savolaisuutta tuo into ryssän passaamiseen? Tai onko savolaisvanhuksille tyypillistä se, ettei oma eukko riitä, vaan pitää fantasioita runkkauksesta maatuskan paljas reisinahka silmän verkkokalvolle heijastuen??😄😄😄
"Kyllä nää venäläiset naiset osaavat olla niin naisellisia. Meikälle sattui lähes samanlainen juttu, kun kävin äsken auraamassa tietä niiden datsalle. Emäntä pyyhkäs ovesta ulos neuvomaan kuinka aurataan. Sääret paljaa ja todella vähissä pukineissa. Luultavasti suoraan sängystä. Hoh hoijjaa, Fuller olis joutunu runkille jo seuraavan mutkan takana.

On se hyvä ,ettei venäläiset mee pohojanmaalle. Me osataan täällä tää niiden passaaminen. Nää porukat kun ei oo ihka köyhimmästä päästä. "