Methän tiiämmä että asiat on hyästi kun on vain kaksi vaihtoehtoa:
Harmi kun poisti postauksensa, Seppo ois peukuttanu.
Lainaus käyttäjältä: Töveli - 21.07.25 - klo:22:48Harmi kun poisti postauksensa, Seppo ois peukuttanu. BTW: minkääslaasilla atomijytkyilä kaatuu vain perusbersut,,,,,,?
Lainaus käyttäjältä: Antidesantti - 22.07.25 - klo:23:04Lainaus käyttäjältä: Töveli - 21.07.25 - klo:22:48Harmi kun poisti postauksensa, Seppo ois peukuttanu. BTW: minkääslaasilla atomijytkyilä kaatuu vain perusbersut,,,,,,? Eiköhän se Iran juuri sellaista kehittele. Eivät tykkää näistä islam vastaisista tyypeistä.
Lainaus käyttäjältä: Eläkelläisviljelijä - 23.07.25 - klo:08:01Lainaus käyttäjältä: Antidesantti - 22.07.25 - klo:23:04Lainaus käyttäjältä: Töveli - 21.07.25 - klo:22:48Harmi kun poisti postauksensa, Seppo ois peukuttanu. BTW: minkääslaasilla atomijytkyilä kaatuu vain perusbersut,,,,,,? Eiköhän se Iran juuri sellaista kehittele. Eivät tykkää näistä islam vastaisista tyypeistä."Islamvastaisista" on yhdyssana, senkin tyhmä vanhus.🤣🤣🤣