Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.
  • Tavallinen aihe

Aihe no höh!  (Luettu 908 kertaa)

Oksa

  • Agronetin kehitysryhmä
  • Mestari
  • Jäsenryhmäluokka:
  • Viestejä: 72848
no höh!
ihmiset ei olekaan joukolla siruttamassa ja rekistöröimässä koiriaan ruokaviraston mieliks.      ihme kepinointia pientä virmaa vastaan joka vain haluaa jakaa rahoja uutelleen.     ja kun sillä ei sovellus toimi vieläkään.          tuossa tuttu koiranomistaja sanoi et hää pistää mustin piiloon jos pakola meinaavat uuteen rekisteriin..         kun se on jo kennelliiton moisessa..

Antidesantti

  • Agronetin kehitysryhmä
  • Mestari
  • Jäsenryhmäluokka:
  • Viestejä: 19299
  • Tämän foorumin lukeminen ei tee hyvää älykkyydelle
Vs: no höh!
ihmiset ei olekaan joukolla siruttamassa ja rekistöröimässä koiriaan ruokaviraston mieliks.     

Mitä wihtua tuo ruokavirasto muuten liittyypi rakkeihin? Vai meinaako net myyvä niitä korialaasile ruuvaksi...?    🎅
"Lähes kaikki Kuntaliiton vuonna 2007 toteuttamaan kyselytutkimukseen osallistuvat kunnat olivat tukeneet jollain tavalla vesiosuuskuntien toimintaa."

Oksa

  • Agronetin kehitysryhmä
  • Mestari
  • Jäsenryhmäluokka:
  • Viestejä: 72848
Vs: no höh!
niiinpä!   mut on hyä virma rahottamaan moista hommaa,   just yks sano et on niiiiiin kallista et ei taho!   lie kokkarevirma?