Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Näytä kirjoitukset

Tässä osiossa voit tarkastella kaikkia tämän jäsenen viestejä. Huomaa, että näet viestit vain niiltä alueilta, joihin sinulla on pääsy.
Sivuja: [1]

Viestit - hoopez

No jos siinä on sellainen lohko joka on esim. vihreällä merkitty jota voi käyttää siitä oikealta napeista tai käsinojan vihreistä napeista niin kytke hydraulilaite siihen niin tällöin pitäis toimia tuo mun antama ohje. Säätää sen potikan siihen uivaan asentoon ja käyttää sitä miinusnappia tämän jälkeen pohjassa niin pitäis jäädä siihen uivaan asentoon eikä pumpun pitäis pyöriä.

Mutta jos tuon yrität lyöttää joystickiin niin siinä ei toimi se uiva muistaakseni, eli täytyy käyttää painonappeja.
NHK:n myyjät kovasti mainosti että 20% säästö tuolla 3D-käärinnällä.. Mitä noista vioista / muista hommista ainakin uudesta RV2160 yhdistelmästä niin jotain pientä kuten noukkimessa yks nippa vääränlainen joka hankaa runkoon eikä salli noukkimen laskemista täysin alas, mutta toimii kuitenkin tuollakin etäisyydellä.. Ja jokin tukirulla tais tulla tehtaan puolesta vaihdettavaksi aikaisemmin toimitettuihin koneisiin.
avaa se pianonkansi siitä hydrauliikkasäätimistä ja käännä sen lohkon miinuspuolen napin alta se nupikka siihen aaltoilevan kuvan kohdalle.. sit on uivana
Sivuja: [1]