Ennen kuin navettapoika lähtee laukkaamaan kohti pankkia, muistuttaisin, että tuo muslimi myy ainoastaan naispuolisia seksiorjia.
Lainaus käyttäjältä: Puuha-Pete - 02.06.16 - klo:11:10 Ennen kuin navettapoika lähtee laukkaamaan kohti pankkia, muistuttaisin, että tuo muslimi myy ainoastaan naispuolisia seksiorjia. Tämä taitaa olla ikävä kyllä monen suomalaisenkin unelma ja tavoite..kaikesta sivistyksestä huolimatta.
Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 02.06.16 - klo:11:13Lainaus käyttäjältä: Puuha-Pete - 02.06.16 - klo:11:10 Ennen kuin navettapoika lähtee laukkaamaan kohti pankkia, muistuttaisin, että tuo muslimi myy ainoastaan naispuolisia seksiorjia. Tämä taitaa olla ikävä kyllä monen suomalaisenkin unelma ja tavoite..kaikesta sivistyksestä huolimatta. Kerro ihmeessä lisää empiirisistä kokemuksistasi.
Lainaus käyttäjältä: Puuha-Pete - 02.06.16 - klo:11:23Lainaus käyttäjältä: navettapiika - 02.06.16 - klo:11:13Lainaus käyttäjältä: Puuha-Pete - 02.06.16 - klo:11:10 Ennen kuin navettapoika lähtee laukkaamaan kohti pankkia, muistuttaisin, että tuo muslimi myy ainoastaan naispuolisia seksiorjia. Tämä taitaa olla ikävä kyllä monen suomalaisenkin unelma ja tavoite..kaikesta sivistyksestä huolimatta. Kerro ihmeessä lisää empiirisistä kokemuksistasi. Jos nyt kuvittelisit vain..mitäs sinä kuvittelet tuon thaikkuvaimojen hakemisen olevan?? Orjaksihan sieltäkin tullaan, jos oikein tiukasti ajatellaan. Ja ennen kaikkea sängynlämmittäjäksi. Harva sieltäkään sen tosirakkauden perässä tänne juoksee, tai voihan siihen miehen lompakkoonkin rakastua.
*** Suosittelen vaimon hankintaa etelä-amerikasta. Esim. Kolumbia ja Venezuola on mahtavia mestoja saada hieno kumppani. Espanjan kieli kannattaa välttävästi opiskella jos ei muuten ole ihan mahdoton kielimies. Jumalauta ne on herkkuperseitä
Lainaus käyttäjältä: Aimo Jortikka - 02.06.16 - klo:14:46 *** Suosittelen vaimon hankintaa etelä-amerikasta. Esim. Kolumbia ja Venezuola on mahtavia mestoja saada hieno kumppani. Espanjan kieli kannattaa välttävästi opiskella jos ei muuten ole ihan mahdoton kielimies. Jumalauta ne on herkkuperseitä Isoon tauluun on helppo osua, kun kymppikin on ruokalautasen kokoinen.
"Isis-taistelija myi seksiorjia Facebookissa 8000 dollarilla" http://www.iltalehti.fi/digi/2016053021649279_du.shtml