On käsittämätöntä, miten vihreiden kannatuksen tasolla saadaan niin paljon pahaa aikaan tässä maassa. Teollisuuden työpaikat vähenee ja kohta kaikki teollisuus loppuu Suomesta, kun rikkidirektiivi toteutuu ja monet muut vihreiden aikaansaannokset tulee voimaan. Kaikki muut puolueet pelkäävät ja kumartavat vihreitä, on tämä kummaa porukkaa esim. Kako, kepu ja demarit, no demarit nyt onkin liittoutunut tämän vihreän paholaisen kanssa, paholaisen, joka tuhoaa Suomen talouden aivan perusteellisesti.
Ne on nua vihiriät ja RKP ainuat jokka saa kaikki tahtoosa läpi Nii ja Räsänen
Tuota ekofasismia on tullu pohdittua viimeaikona monien tuttavien kanssa. Ihan järkyttävän typerää porukkaa nuo vihiriät on, ja muut puolueet vaan kumartaa niitä.
Pitäsisi siirtää vihreä ajattelutapa Kiinaan,Intiaan ja USA:han+tietysti muuallekin jotta saataisiin sama lähtöviiv kaikille ilman tasoitusta.
Lainaus käyttäjältä: koivumaki - 05.12.12 - klo:10:35Pitäsisi siirtää vihreä ajattelutapa Kiinaan,Intiaan ja USA:han+tietysti muuallekin jotta saataisiin sama lähtöviiv kaikille ilman tasoitusta.Intiassa ja Kiinassa talouskehitys tyssäisi siihen, jenkeillä niinkin olisi varaa polttaa rahaa niiden kanssa, Eurooppa on selvinnyt nimenomaan sentakia, että kaikki tuotanto mistä on haittaa, on siirretty Itä-eurooppaan, Kiinaan tai Intiaan, sekä muualle missä ei olla niin tarkkoja Ympäristöteknologiaa pitää kehittää ja sitä on kehitetty, mutta tämä mnuu hapatus pitäisi jättää paljon vähemmälle