Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 21.09.16 - klo:22:25Lainaus käyttäjältä: Ärrpää - 21.09.16 - klo:22:19Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 21.09.16 - klo:22:15 Tuo ihannointi siitä että EU on menneisyyttä on täydellistä hölmöyttä. EU on syntynyt toisen maailmansodan seurauksena. Kun se hajoaa, niin 10 miljoonia ihmisiä kuolee. Kuoleeko ne mihinkä, kylmyyteen, kun setä aurinkoinen ei toimita kaasua? Jos elät niin näet. Ihminen ei ole muuttunut 40000 vuoteen yhtään mihinkään positiiviseen suuntaan. No ei tosiaankaan... http://www.talouselama.fi/uutiset/ratkaiseva-tapaus-symbolinen-isku-huolet-nousevat-saksan-suurimmasta-pankista-6584580
Lainaus käyttäjältä: Ärrpää - 21.09.16 - klo:22:19Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 21.09.16 - klo:22:15 Tuo ihannointi siitä että EU on menneisyyttä on täydellistä hölmöyttä. EU on syntynyt toisen maailmansodan seurauksena. Kun se hajoaa, niin 10 miljoonia ihmisiä kuolee. Kuoleeko ne mihinkä, kylmyyteen, kun setä aurinkoinen ei toimita kaasua? Jos elät niin näet. Ihminen ei ole muuttunut 40000 vuoteen yhtään mihinkään positiiviseen suuntaan.
Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 21.09.16 - klo:22:15 Tuo ihannointi siitä että EU on menneisyyttä on täydellistä hölmöyttä. EU on syntynyt toisen maailmansodan seurauksena. Kun se hajoaa, niin 10 miljoonia ihmisiä kuolee. Kuoleeko ne mihinkä, kylmyyteen, kun setä aurinkoinen ei toimita kaasua?
Tuo ihannointi siitä että EU on menneisyyttä on täydellistä hölmöyttä. EU on syntynyt toisen maailmansodan seurauksena. Kun se hajoaa, niin 10 miljoonia ihmisiä kuolee.
Lainaus käyttäjältä: Ärrpää - 21.09.16 - klo:22:19Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 21.09.16 - klo:22:15 Tuo ihannointi siitä että EU on menneisyyttä on täydellistä hölmöyttä. EU on syntynyt toisen maailmansodan seurauksena. Kun se hajoaa, niin 10 miljoonia ihmisiä kuolee. Kuoleeko ne mihinkä, kylmyyteen, kun setä aurinkoinen ei toimita kaasua? Ihminen ei ole muuttunut 40000 vuoteen yhtään mihinkään positiiviseen suuntaan.
Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 21.09.16 - klo:22:25Lainaus käyttäjältä: Ärrpää - 21.09.16 - klo:22:19Lainaus käyttäjältä: Sepeteus - 21.09.16 - klo:22:15 Tuo ihannointi siitä että EU on menneisyyttä on täydellistä hölmöyttä. EU on syntynyt toisen maailmansodan seurauksena. Kun se hajoaa, niin 10 miljoonia ihmisiä kuolee. Kuoleeko ne mihinkä, kylmyyteen, kun setä aurinkoinen ei toimita kaasua? Ihminen ei ole muuttunut 40000 vuoteen yhtään mihinkään positiiviseen suuntaan.ja ponaparte on siitä elävä esimerkki.