Lainaus käyttäjältä: pig24 - 04.02.14 - klo:17:23Kataisella ei ole ongelmaa, mutta entäs sillä syyttäjällä, joka teki syyttämättäjättämispäätöksen ? Siihenhän olisi päässyt käsiksi - kantelua peliin. Berlusconikin putosi komeasti, joten miksei Jyrki.Tee kantelu.
Kataisella ei ole ongelmaa, mutta entäs sillä syyttäjällä, joka teki syyttämättäjättämispäätöksen ? Siihenhän olisi päässyt käsiksi - kantelua peliin. Berlusconikin putosi komeasti, joten miksei Jyrki.
Lainaus käyttäjältä: T170 - 04.02.14 - klo:17:31Lainaus käyttäjältä: pig24 - 04.02.14 - klo:17:23Kataisella ei ole ongelmaa, mutta entäs sillä syyttäjällä, joka teki syyttämättäjättämispäätöksen ? Siihenhän olisi päässyt käsiksi - kantelua peliin. Berlusconikin putosi komeasti, joten miksei Jyrki.Tee kantelu.Innokkaita näkyy olevan ilman minuakin. http://jyrkikatainenvalhe.blogspot.fi/2012/04/krpn-esitutkintapoytakirjat-ja-katainen.htmlVoitko vielä yksilöidä, miten liität minut ja ala-ikäiset tytöt yhteen ? Säästetään viranomaistyötä samalla: Laita henkilötietosi tulemaan yv:nä, niin tulee mahdollinen jatko halvemmaksi.
http://vanhemmat.com/phpbb/viewtopic.php?t=6981 pervoolainen itte kuvasa,eihän toi edes ollut mikään oikea maanviljelijä korkeintta pienviljelijä.