Tässä osiossa voit tarkastella kaikkia tämän jäsenen viestejä. Huomaa, että näet viestit vain niiltä alueilta, joihin sinulla on pääsy.
Kai myös vahaat ja mitä vahaa käytät, kun saat puhtaaksi?
Auto kuin auto kestää takuuajan ilman suojaamista. Sitten vaihdetaan se vaihdetaan uuteen.
Miksi sinne pyörän ja koneen väliin pitää tunkea itsensä, kun on keksitty jo vuosia sitten vetovarsiin kourat, samoin hydraulityöntövarteen.
Takaperse ei varmaan ole ajanut ranskalaisilla autoilla.
Nuhveltti kyseli, miksi ostaa ranskalainen auto? Itselle tuli auton vaihto ajankohtaiseksi. Kävin eri automerkkejä koeajamassa ja kaikkein eniten sain rahalle vastiketta sitikassa. Oli mahtavaa istua c5 penkillä ja nauttia hiljaisesta matkanteosta hyvän klassisen musiikin soidessa.ei kuopat ja töyssyt tuntunu. Verrattuna johonkin japsiin tai sakemanniin olin kaupanteko helppoa uuteen sitikkaan.
Anna mennä, mitä käsketään.
Nuhveltti on varmaan omistanut montakin ranskalaista autoa, kun tietää asiat niin hyvin. Itsellä oli sitikka c5 aut. 7 vuotta ja ainoat viat oli jarruvalokatkaisin ja tutkan silmä, sekin saksalaista laatua. Nyt on toinen sitikka kolmatta vuotta, eikä vian vikaa. Se ranskalaisesta laadusta kokemuksella. TYYTYVÄINEN!
Kyllä kuuntelee ja nimenomaan ykköstä. Lenita on mahtava mimmi.
Hienoa, jospa jotain tolkkua saisi nykymenoon. Sosialitoimiston rahat on käytetty jo ajat sitten. Rajat kiinni ja Ylimääräiset ulos maasta.
Meilläpäin kiloeuroista puhuminen osoittaa suurta typeryyttä..
Omassani oli Fiat A31XP-pumppu alkuperäisenä. Tuotto 33,6 l/min moottorin nimellisnopeudella. Vaihdoin kymmenen litraa enemmän tuottaman pumpun.Suurempitehoista ei suositeltu.
Antin kirja neuvoi aikoinaan n.tunnin kiertonopeuteen.
Mihin kohtaan kaivurin telaan laitetaan lappo eli imujuoksutin?
Litra XO-konjakkia viikossa, elämästä pitää nauttia hyvien juomien kera.
Millä tavalla lappo, eli imujuoksutin, liittyy teloihin?