Agronet

Keskusteluaiheet => Vapaa sana => Aiheen aloitti: icefarmer - 23.05.23 - klo:04:23

Otsikko: orpon valheellisen tulevaisuuden uskon luominen
Kirjoitti: icefarmer - 23.05.23 - klo:04:23
Purra sanoi, että jos ensin olisi käsitelty vaikeat asiat, olisi nähty, onko ylipäätään edellytyksiä jatkaa hallitusneuvotteluja tällä kokoonpanolla.

niimpä niin, orpo on lähes kyynelsilmin ääni väristen syyttännyt kaikkia muita puolueita tuhlailusta vaan kuinkas etenee kokoomuslaiset hallitusneovottelut

9,30 neovottelemaan,  15.00 median eteen kertomaan tuloksista joita ei ole mutta pöytiä vaihetaan kuin rulettisalilla , kaksi lämmitä ruokaa päivässä.

toista neljä viikkoa ja kutsu kaikenmaailman kaverit esittämään asiantuntijalausuntoja, tuskimpa lähtevät nälkäisinä ja ite taksinsa maksaen :o :o :o :o

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/ab6335b4-5d24-4775-9cd8-798585990234
Otsikko: Vs: orpon valheellisen tulevaisuuden uskon luominen
Kirjoitti: pig24 - 23.05.23 - klo:07:23
Jos ideat on loppu, niin voihan sitä pyytää tekoälyä kirjoittamaan hallitusneuvottelujen ajautumisesta vaikka Sannan ja Ilmarin yöllä kaivamaan kuoppaan.
Otsikko: Vs: orpon valheellisen tulevaisuuden uskon luominen
Kirjoitti: Oksa - 23.05.23 - klo:08:17
ja eemelikään ei ole meille kertonu lisää...
Otsikko: Vs: orpon valheellisen tulevaisuuden uskon luominen
Kirjoitti: Cornholio - 23.05.23 - klo:11:35
Jokohan hallitusneuvottelelijoiden kissanpoikien simmut alkaa pikkuhiljaa aukeemaan?  ;D