Agronet
Keskusteluaiheet => Vapaa sana => Aiheen aloitti: Töveli - 12.02.23 - klo:18:59
-
Eihän tämän ilmoitusasian pitäisi enää rouvia järkyttää. Se mitä jalkovälissäkin on, pelkkä sosiaalinen konstruktio. :D
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17736970/alaston-miesuimari-jarkytti-suuresti-naisuimareita-espoon-matinkylan-uimahallissa
-
Eiköös koKKKoomuslaisia pietä nykyjään lähinnä munattomina,,,,,,? 🎅
-
onhan se hirvityksen aihe ku kattelee "quin nuin pieni voikaan olla!!!!" ja juoksee kauheasti nauraen pois.
-
No missäs tuossa mainitaan Kokoomus, vai onko fakta ettei kepuloiset peseydy.
-
Joku kertoi jo saksalaisen uimahallietiketin. Ihan kaikkialla ei ole FKK, niin sekasauna ainakin. Tämäkin on hyvä: Vilauttava mies on pervo mutta vilauttava nainen voimaantuu. Koko keissi taitaa kuulua samalle siunailuosastolle kuin viinan kirous.
-
Mies-oletetun olisi pitänyt sanoa, että hänen alastonuintinsa on kannanotto trans-lain puolesta. Että hän toivoo ihmisten näkevän hänet ihmisenä eivätkä munasillaan olevana miehenä ja että eikö trans-laissa ole siitä kyse.
Ihastuksen huokaukset olisivat tuolloin täyttäneet kyseisen uimahallin eikä kukaan olisi tohtinut pitää trans-lakia kannattavaa munasillaan olevaa miestä sekavana.