Agronet
Keskusteluaiheet => Vapaa sana => Aiheen aloitti: Oksa - 23.02.10 - klo:18:53
-
kyllä nyt on kataisen erottava kun kerran porukasta tollasia ryytmannei löytyy ja ne vielä aukoo päätään julkisesti! nyt ei voi edes sanoa että en tiedä julkisen sanomisen rajoja kun kerran halla-aho on mallit näyttänny! voi perkele millasia kusipäitä löytyy! jopa kokoomuksesta! nyt alkaa aukin lässytyksetki tuntua tosi paskapuheilta! (ketut mäne äitis kanssa tuuleen huutaan! ) ja nuoret vielä! v.....lla päähän!
-
En nyt keksinyt mistä tapauksesta oli kyse....
-
Eikös se ollu tämän Ryytmannin letkautus siitä, että kiintiöpakolaisten tulo pitäs estää. Sillä kun ei "osteta" kun hyvä omatunto Suomen kansalle.
-
Eikös se ollu tämän Ryytmannin letkautus siitä, että kiintiöpakolaisten tulo pitäs estää. Sillä kun ei "osteta" kun hyvä omatunto Suomen kansalle.
eihän mamuja saa estää
kakolantijan pelastus
lumihommissaki ;D
-
Näkyy se Väyrynenkin osaavan?
http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Paavo+V%C3%A4yrynen+Pakolaiskiinti%C3%B6t%C3%A4+pienennett%C3%A4v%C3%A4+ei+poistettava/1135253167240
Muuten kyselyssä "Pitäisikö luopua kiintiöpakolaisista" niin 71% oli sitä mieltä että pitäisi. Rydman ei suinkaan ole yksin ja ainoa? Arvaatte varmaan mitä mieltä Aimo on asiasta?