Agronet
Keskusteluaiheet => Koneet, laitteet ja tekniikka => Aiheen aloitti: Heino_Leino - 13.06.25 - klo:15:35
-
Mikä jippohan se mahtaa olla welkerin 235 profin silippuriterriin käytössä, kun eivät halua siliputa, tai siis pysyvät "piilossa"
-
miksei evp vaois neuvoa?
-
miksei evp vaois neuvoa?
Täällä oli ennen hyviä welger tietäjiä, mutta aika kait on tehnyt tehtävänsä tai sitten agronetti ei enää kinnosta. Onko tuo nyt sitten sähkövika? Ohjaushan tehdään kait kapulasta eli ei kuin Suomi mallissa hyde vivusta. Erinäisiä sähkövikoja tiedän profin kapulaan korjanneen täällä joskus olleen MikaSeppon vai mikä olikaan. Saattaa löytyä jopa googelilla tai facesta.
-
juuripa tuo luulen että ei enää oikeita asiantuntijoita kiinnosta kyselyihin kun ei ole muuta kuin ihme nylkytystä jostain ihan muusta siis se oman mielen nostava *****ilu vähemmäks ja osaamista peliin.. ei se kone toimi vaikka kuin toista haukkuu! kaikki ei tiedä kaikkea.