Agronet
Keskusteluaiheet => Vapaa sana => Aiheen aloitti: Töveli - 07.09.24 - klo:16:21
-
Auta armias jos Kaikkonen olisi persu, mikä kohu ja kansainvälinen mainehaitta. :o
Vaan kauas on Säärikön leningin helmoista jo kepu erkaantunut, pääseekö takaisin kun sukkanauhoista ote kirpoaa? ::)
Kaikkonen Ykkösaamussa: ”Emme rikollisia, emme pummeja tänne kaipaa” https://www.is.fi/politiikka/art-2000010682355.html
-
nooo, kaikkonen vaan kepuaatetta esitteli.. kun ei nuo kaapuntilaiset moiselle ole hyää seuraa...
-
Kepulla on verkot vähän kaikkien vesillä.Kaikkonen jyrähti Stora Ensollekkin...on niin vihreetä että.Oikea populisti.
-
keskustaa! joka puolueen hyät puolet ja ei mitään oikeeta kantaa..
-
Eemelikin on ihastunut Kaikkoseen. :D
EI voi antaa kuin iso peukku.
Kiuru ja Kaikkonen, ainoat jotka hoitavat pestiään mallikkaasti.
-
Mihis kepulaiset on lähdössä.
-
Kaupunkeihin yleensä pesiytyy huonoa porukkaa siksi. Joku oli kuullut Harry S. Trumanin sanovan toisen maailmansodan loppuvaiheilla, että kaupungit pitäisi räjäyttää. Joku kättä lippaan ihminen sitten ehti kaksi räjäyttää, ennen kuin ehdittiin menemään väliin.
-
(https://pbs.twimg.com/media/Co98NkkXgAAFFlG.jpg)
-
ja sanotaan et maaliset net on yksiä tuenjuojia.... mut kattoo kuin paljon tarttee tuo kaupuntisa asuva nuita rahoi et pärjää.... on pakko rakentaa kaupat lähelle ja siltikii nuo voltin jne muut halapakuskit kuskaa ruokaa noille ja vielä palvelut on yleensä verovaroin kustannettu..... maalla on hyä et tiijät mihin perse kestää ni hyä!!
-
Kaikkonen Ykkösaamussa: ”Emme rikollisia, emme pummeja tänne kaipaa” https://www.is.fi/politiikka/art-2000010682355.html
Meilä on hyä Kanki... 8)